Jump to content


ZlajoX nastradao !


60 replies to this topic

#21 Pita

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 8,124 posts
  • MestoNovi Sad
  • VozimAprilia Sr 70cc

Posted 19 April 2013 - 11:54

u pm, sav sam se naježio čitajući...ne mogu da verujem da vozači automobila toliko ne obraćaju pažnju na motore!!! uuuhhhh kako bi tog rado izvukao iz kola i vukao ga15m po betonu kako je i Zlaja leteo...

ajd samo nek mu bude dobro...držimo figE!!

#22 ZlajoX

    Grunf u najavi

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 posts
  • MestoSremska Mitrovica
  • VozimSuzuki DR600 DJEBEL

Posted 19 April 2013 - 12:07

Cekaj pita da jos vidis slike motora...

Nakon malih i bezveznih nesuglasica sa jednim clanom iz admin postavke sa orga Zlaja se povukao sa foruma i negde smo zaturili sifru pa ne mogu da pristupim tamo a posto vidim da se tamo dosta ljudi interesuju za njegovo zdravlje ovlascujem Misu da ih obavestava o svemu i da im svima prenese moju zahvalnost za to i da ih pozdravljam.

Edited by ZlajoX, 19 April 2013 - 12:37.


#23 Stefan p

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 1,132 posts
  • MestoLopare,Republika Srpska
  • VozimSprint Exactly

Posted 19 April 2013 - 12:12

Hvala bogu da je sve uredu,ovoj budali sto je vozila kola teba j**** majku....kako bre nije primjetio a jakna jos zelena....nmg da vjerujem...Zlajo zelim ti brz oporavak!

#24 Black Adder

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPip
  • 1,859 posts
  • MestoBelgrade
  • VozimKymco People S50 2T, Peugeot Elyseo 2T 70cc. Malaguti Madison S250

Posted 19 April 2013 - 12:59

View PostPita, on 19 April 2013 - 11:54, said:

u pm, sav sam se naježio čitajući...ne mogu da verujem da vozači automobila toliko ne obraćaju pažnju na motore!!! uuuhhhh kako bi tog rado izvukao iz kola i vukao ga15m po betonu kako je i Zlaja leteo...

ajd samo nek mu bude dobro...držimo figE!!
@Pita kad bi to moglo da poništi posledice povrede i štete, prvi bi to i sam uradio. Iako sam skoro imao nezgodu, pored sveg mog besa, svestan sam bio da bi uzimanje zakona u svoje ruke samo pogoršalo moje stanje i dovelo me do još većeg s*anja. Na žalost zakon je zakon i sprovode ga organi a ne građani, inače bi zavladala anarhija jer uvek bude neko jači, luđi, bezobzirniji ... Na nam je da akcijama bilokakvim (a u to smatram i forum) skrenemo pažnju vozačima i državi da pooštre mere kojima će sankcionisti ovakve situacije, jer kad se sami vozači opale po đzepu, a ne osiguranje, onda će i drugačije voziti i drugačije ponašati. Do tada, uvek se prekrstim kad sednem na bike, jer sam svestan da sam trofej bahatim vozačima. Po meni bi trebalo da se uvede u zakon neka odredba da se terete za ugrožavanje života i to drakonski sankcionisati (ne samo za bikere, već i za bicikliste, pešake, ma za sve učesnike u saobraćaju). Pa ćemo onda svi kao učesnici u saobraćaju biti pažljiviji i obzirniji. Naravno, ostaje problem primene u praksi, što naše sudstvo dokazuje svakodnevnim ignorisanjem i omalovažavanjem, zataškavanjem .... Jbga, trebaju nam korenite promene u svim sverama, pa bi se broj vesti o kojekakvim, kacavendama, pahomijima, viktorima, zlajama, smanjio na minimum. Dzaba je upozoravao Patrijarh Pavle : " budimo ljudi, iako smo srbi" E to je nestalo iz naših porodica, škola, ulica društva ...
jbga, izvinjavam se , morao sam (Mišo, šta mi uradi ? :D )

#25 Beogradski Fantom

    Član

  • VIP
  • PipPipPip
  • 1,606 posts
  • MestoBeograd, Kotez
  • VozimMalaguti Madison

Posted 19 April 2013 - 13:00

Drz' se Zlajo!

#26 Boza

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 1,532 posts
  • MestoSopot
  • VozimKeeway Fact

Posted 19 April 2013 - 13:07

Не знам шта бих реко, осим да се надам да ће све да буде у реду.. Држи се Злајо..

#27 Miroslav'91

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 530 posts
  • MestoAleksandrovac-Bg
  • VozimSprint Exactly

Posted 19 April 2013 - 13:48

Uh, sta covek da kaze na ovakvu temu, koliko nepaznja neke budale moze da bude kobna po nas koji vozimo motore. Uvek kazem da na opremi ne treba stedeti, sva sreca da je zlajo imao to sve na sebi. Nadam se da ce se brzo oporaviti

#28 ZlajoX

    Grunf u najavi

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 posts
  • MestoSremska Mitrovica
  • VozimSuzuki DR600 DJEBEL

Posted 19 April 2013 - 14:00

Upravo stigli iz bolnice i pozdravlja vas sve

Posted Image

Cim je dosao opleo po plazmi i cedeviti ko da je bio u bolnici :D
sad sam upravo smislio nacin kako cemo doci do para, prijavicu ga kod onih svaba sto prave hein gericke da im testira opremu da bi ljudi znali gde grese kod novih modela :D

#29 perlx*

    CCEB

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 1,294 posts

Posted 19 April 2013 - 14:28

Сретне ти ране јуначе !
Надам се да си у добрим односима са девојкама из медицинске :D

Сваки комад опреме и мотора чувај, осигурање је дужно да ти их исплати.
Возач се већ гони кривично, можеш да покренеш и грађанску парницу против њега.
Ако ти треба икаква правна помоћ само реци.

Сезона није ни почела а већ нас скидају као муве.
Кад неко неће да види онда ни не може, на нашу жалост.

#30 Mario

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 20,727 posts

Posted 19 April 2013 - 16:39

ee pa dobro došo na kućnu hranu... sad polako da se zaleče rane... brz oporavak

#31 Black Adder

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPip
  • 1,859 posts
  • MestoBelgrade
  • VozimKymco People S50 2T, Peugeot Elyseo 2T 70cc. Malaguti Madison S250

Posted 19 April 2013 - 16:44

Dobrošao! vidim da su najpotrebnije stvari oko tebe, notebook i telefon, sad polako, bez žurbe i oporavljaj se, nije jedna sezona kraj sveta, biće ih još mnogo, mnogo

#32 Pita

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 8,124 posts
  • MestoNovi Sad
  • VozimAprilia Sr 70cc

Posted 19 April 2013 - 16:54

pozdrav Zlajo, dobro je dobar si!! :D ajde sad samo polako, tu smo uz tebe...

#33 Nesa BG

    sensei

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 4,745 posts
  • MestoN.Bgd
  • VozimSprint exactly

Posted 19 April 2013 - 17:48

Tek sam sad video post i sledio se kad sam procitao naslov. Hvala bogu da je sve proslo sa minimalnim posledicama. Drzi se mali i zelím ti brz oporavak.

#34 Weseli-90

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 470 posts

Posted 19 April 2013 - 17:49

Osmeh na licu se nazire...bice to ok :)

#35 ZlajoX

    Grunf u najavi

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 posts
  • MestoSremska Mitrovica
  • VozimSuzuki DR600 DJEBEL

Posted 19 April 2013 - 18:20

Hvala momci jos jednom svima na brizi.
Sada smo se malo provozali ja i moj Zlajox i otisli na drop zone da vidi sve kako je bilo posto se nicega ne seca i naslikao sam jednu sliku mesta tog dogadjaja.Udar se dogodio neposredno pre ovog sahta jedno 2 metra gde se jos vide tragovi guma, to su tragovi onih kola koja su posle tuda prolazila kroz veliku lokvu ulja i ostavila tragove a zlaja je pronadjen da lezi tamo gde sad stoji na slici jedno pola metra pre table ddor-a.
Posted Image

#36 ALIEN SM

    Stari član

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 4,308 posts
  • MestoSR. MITROVICA
  • VozimLongjia ( MOTOMANIA) Alien

Posted 19 April 2013 - 18:59

Sad sam se vratio sa terena i ne mogu da docekam da sednem za komp...pre jedno pola sata sam prosao kraj mesta udesa i zastanem na raskrsnici da vidim ...i sve se odmah videlo i tragovi ulja i tragovi guma i mesto pada...Zlajo, vise nego dobro si prosao ...

Mico, vec sam iskopirao tvoj post na ORG da znaju sta se dogodilo i tamo ima mnogo ljudi koje je potresao dogadjaj i koji se raspituju za Zlajino zdravlje uz zelje za brzim oporavkom ...to samo potvrdjuje kakav ugled Zlaja tamo ima...sada cu im proslediti zadnju vest da je dosao na kucno lecenje i da ne brinu...

Jako mi je drago da se ipak sve ovako dobro zavrsilo, a Zlaja da me ocekuje u subotu ili nedelju da se licno uverim da je dobro ...najavicu se...

#37 cvele

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPipPip
  • 4,962 posts
  • Mestonis
  • Vozimkeewe hurrican

Posted 19 April 2013 - 19:03

Bogme lepo je Zlaja leteo ...'bem ti zivot ...Oporavice se on brzo,uradice poso sreca i mladost ... :)

#38 ZlajoX

    Grunf u najavi

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 posts
  • MestoSremska Mitrovica
  • VozimSuzuki DR600 DJEBEL

Posted 19 April 2013 - 22:55

Kada sam jutros pisao opis nesrece pa sam naveo kako je prilikom udara dosta vazna i jacina motora, tu sam mislio na jacinu same konstrukcije motora [agregat je nebitan] .Kod slabijih motora pre dolazi do pucanja rama i svega ostalog koje pogubno utice na vozaca jer je jednom decku u istoj takvoj situaciji pukao korman i prebio mu obe noge i jos drugih situacija.Konstruktivno su najjaci kros i enduro motocikli bas zbog njihove namene i voznje u ekstremnim uslovima puta a i dosta je bitno sto su ti motori i dosta visi od drugih klasa te je teza mogucnost da automobil pregazi motor.U ovom slucaju zlajin djebel je pregazio auto i potpuno mu samleo prednji kraj.Nisam bas neki expert za ovake situacije ali ovo je neko moje vidjenje i deo zasluge za ovako odlican ishod.

Edited by ZlajoX, 19 April 2013 - 23:37.


#39 Goran

    Mlađi član

  • Members
  • PipPip
  • 54 posts
  • MestoBgd , Cerak

Posted 20 April 2013 - 02:14

Vazno da nema posledica i da je kucna hrana a sve drugo ce se resiti .
Zelim ti brz oporavak.

#40 ALIEN SM

    Stari član

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 4,308 posts
  • MestoSR. MITROVICA
  • VozimLongjia ( MOTOMANIA) Alien

Posted 20 April 2013 - 10:10

A, sada posto se sve dobro zavrsilo , mogla bi da usledi koja slicica DEBELOGA da vidimo kako je on prosao ...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users