Jump to content


Auto Rally



42 replies to this topic

#41 Mario

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 20,725 posts

Posted 23 March 2017 - 06:40

To je taj plavi fića što je prošle godine na Ušću pomerio vremena na treningu ?

#42 Razredni

    (PoštarAca)

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 8,417 posts
  • MestoBeograd
  • VozimPIAGGIO

Posted 23 March 2017 - 09:32

Hvala ljudi!
Matori ne odustaje, i danas je prisutan u socijalizaciji mladjih i auto takmičenja, što kroz tuning što kroz razne sudijske seminare i edukaciju. Navika je čudo :)

Mario, to je taj plavi, vlasnik je veliki zaljubljenik i kolekcionar, inače kućni prijatelj. Dimitrije je učestvovao u restauraciji, postavljanju sigurnosne opreme i kaveza, tuningu agregata, vešanja itd. Prošlogodišnje Ušće vlasnik nije mogao da vozi svog ljubimca zbog odsutnosti pa je Dimitrije bio zamoljen da uskoči da se auto pojavi zbog obaveza prema sponzorima. U okviru takmičenja "fića kup" postoje dve kategorije, prva-slabija do 900ccm po strožijim pravilima i druga malo slobodnija E1-do 1100ccm open. Ovaj plavi
Fićko je spremljen za open 2 kategoriju i zaista je sposoban za velike domete, medjutim nismo se nadali da 65.godišnjak (koji jedva udje u auto i nije se aktivno takmičio više od 10godina) parira mladim kolegama i na treningu postavi 2 najbolje vreme kruga iz 5minutnog upoznavanja sa automobilom na stazi :)

Eto i za ovu priliku, ponovo se družio sa plavcem i evocirao neke uspomene...

#43 boriss1972

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 346 posts
  • Mestosarajevo
  • Vozimsprint phantom 2t

Posted 20 January 2018 - 19:32

Procitao sam I pregledao sve postove.No coment! Kapa dole I ćaletu I tebi.
Vratio sam se u proslost kada sam vozio gradske trke u Sarajevu sa kecom1300 specijalom I 125 specijalom 1600.Genetika koju jos studiram I dozivotno cu daje odgovore na sva pitanja kao I u tvom slucaju.
Sretno I hrabro u nove pobjede I pehare !!!

BSalejunior







1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users