Jump to content


vx 250 carb & vxr 250 i.e.



134 replies to this topic

#121 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 29 March 2016 - 20:00

opalenje....dela ko singerica :D
(treba se sjetit i da nema automatski čok,haha)




#122 Mario

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 20,725 posts

Posted 29 March 2016 - 20:49

bravo, upalila mašina.... moraš paziti kameru da ne postane mobilna

#123 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 29 March 2016 - 20:57

kerovi odma dosli glet kaj to buci u garazi haha
gopro zaljepljen na stolici,nema gde da mrdne :D

#124 Pita

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 8,124 posts
  • MestoNovi Sad
  • VozimAprilia Sr 70cc

Posted 29 March 2016 - 22:09

Bravo, svaka čast!
Inače klješta i sedište čista pedanterija...

Nikad mi nije palo na pamet ispolirati klipiće u čeljustima...ima logike!

#125 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 08 September 2016 - 17:50

bome nisam pisal mnogo vremena u ovoj temi..
kak je dosla sezona,stisel me posel tak da su ovakve kompleksnije stvari pale u drugi plan..al sreca pa je sve pri kraju..
u medjuvremenu je probila pumpa goriva tak da je i to zamjenjeno,zajedno sa crijevima..


Posted Image

sad radi sve kak treba,pali na zub,struja i mehanika su gotovi..
prednja esna bocna plastika bila je krpana i dizala se boja nakon lakiranja,popizdil sam i nabavil drugu plastiku,imala je naravno na sebi par slojeva boje a posto mi je pun k. guljena boje do gole plastike,odnesel sam ju pjeskarit


Posted Image

trebam ju jos bacit u sprickit i odnest da se polakira,s tim budu i plastike gotoe i spremne za sklapanje..

runnerka na radnoj poziciji

Posted Image


i mali runner klub u dvoristu :D


Posted Image

#126 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 07 October 2016 - 18:33

danas doso stari drug na servis i pregled nakon 2 sezone voznje..
radi se o vxru 250 i.em iz naslova,slike stare vjerojatno su nestale,kad ulovim vremena budem ih stavil ponovno..


realno stanje je za preko 10 hiljada vece nego na satu,vozeno je bez piza taj neki period..


Posted Image



dobil je ogrebotina posto se vecinu vremena vozi po gradu..


Posted Image

#127 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 28 November 2016 - 21:58

sezonska sizofrenija se smirila pa sad dalje rjesavam nekretnine :D


odradil sam danas downsize-ing kade ispod sjedala za stari vx iz predzadnjeg posta..
nabavil drugu kadu pa je iskasapil na mjeru da mogu slozit poklopac tj dno da ne smeta karbu (dell 34)..
izrezal sam dno od pp ploce,nasel komad tepiha pa ga presvukel odma da malo ljepse izgleda..


Posted Image Posted Image Posted Image

moram jos rub poravnat od ispid (vido se na zadnjoj slici da je neravan) pa moze montaza i kade i ostalih plastika




#128 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 01 December 2016 - 19:20

nastavil sam dalje sa ovim super poslovima di ode hrpa vremena a ne vidi se ništ da si napravil...

kadu sam sredil..pa je na red došla prednja bočna plastika,falil je nosač žmigavca i našla se pukotina neka..
plastika je prethodno ispjeskarena jer je imala 7 slojeva boja na sebi..
nosč sam složil,pikotinu zavaril,malo ju prešmirglam operem i onda šprickit (mrzim to radit po ovakvom vremenu)

Posted Image Posted Image

aftermarket poklopci žmigavaca su neprecizno izlivenik,kalupe su radili valjda na tripu..tak da sam trebal pobrusit malo donji rub i rupu za šaraf..

Posted Image

jučer sam tek otkril da je vlasnik jedan žmigavac pofarbal u crno a drugi ostal tvornički :D
sad budu morala oba u crno,a dobro i izgleda tak..

Posted Image Posted Image

pa malo zaebavanja sa stražnjim blatobranom koi ne paše na quasar blok..tj jedan nosač ima prenisko rupu za šaraf...a jedan čošak blatobrana sam moral iskasapit jer smeta :D

Posted Image Posted Image Posted Image

#129 Razredni

    (PoštarAca)

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 8,417 posts
  • MestoBeograd
  • VozimPIAGGIO

Posted 01 December 2016 - 21:18

Sto cudesa koje odnose vreme... al ne bi bio projekat da se sve radi grubo i brzo, ovako ce sigurno sve biti do perfekcije :)

Koliko mogu da procenim, blatobranu samo smeta razlika u deklama paljenja/vodene pumpe malog bloka, alanseri nisu problem?

#130 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 01 December 2016 - 23:24

anlaser je na istoj poziciji samo gleda na kontra stranu,ne prema deklu prijenosa nego prema deklu vodene pumpe..
smeta mali blok skupa sa deklom vodene,pošto je viši nego na leaderu (na quasaru anlaser ulazi u mali blok na kuplung paljenja koi je zajedno sa namotajima u ulju,pa mora bit sve zatvoreno)..
dok su nosači blatobra sa strane velkog bloka (iznda dekla) na istom mjestu i visini i na leader i naquasar bloku..

zaboravil sam reć da sam i ručice kočnica napokon zamjenil,al sam zaboravil na ručke volana (gumene) :D

Posted Image

#131 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 13 December 2016 - 10:10

napokon sam uspel ulovit suncano vrijeme bez vjetra da bacim u sprickit i tu zadnju plastiku..
jos to na lakiranje pa onda sve na hrpu napokon


Posted Image Posted Image

#132 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 17 January 2017 - 00:33

naravno kad sam sprical prednju plastiku,zaboravil sam da mi je ostala negdi u garazi i mala plastika za otvor svjecice..naravno nasel sam ju nakon 2 tjedna u garazi i sjetil se da moram i to pospricat..
tak da sad je i ona u sprickitu,sutra valjda ih budem obje na vodu presmirglal pa da odnesem to vise na lakiranje i krenem sastavljat napokon taj skuter..


Posted Image Posted Image

#133 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 27 January 2017 - 20:48

pofarbane napokon i te 2 plastike,sljedeci tjedan sastavljanje napokon :D


Posted Image

#134 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 11 May 2017 - 11:24

poprilicno dugo nisam nist pisal u vezi ovog skutera..
nadobudno sam krenul sastavljat 10.2. kad sam skuzil da hrapave plastike iznad rezervara nisu iste boje ko i vratasca od rezervara..plastike su sive a vratasca antracit..
narucena su odma siva vratasca koja su dosla tek prosli petak..
vratasca nemrem stavit ako su hrapave plastike na skuteru,a ako hrapave ne stavim naravno ni nist drugo nemrem sastavit jer se sve veze i kopca na njih..

Posted Image

nagori posel je u biti spojit te 2 hrapave her se spajaju sa nekim kao kopcama..al skuzil sam tehniku,gumeni cekic i udri

Posted Image


pa razlika u boji haha

Posted Image Posted Image


jucer sam sklopil prednji kraj

Posted Image Posted Image

slozil sam i prekidac za paljenje,i oko toga je bilo dobre gimnastike,uz to cvikala je i sajla gasa itd..

Posted Image

moram jos sarafe zamjenit na nosacu pimpice da budu jednaki i sastavit straznji kraj

#135 steeef

    2t bb & 4t i.e.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 2,198 posts
  • Mestokc

Posted 17 August 2017 - 22:21

zavrsil sam i ovaj vx,vec je kod vlasnika neko vrijeme,on je dostelo karb pa sad koi dan bude dosel do mene jos da prijenos slozimo..
jedine 2 slike koje imam kad sam ha sastavil...

Posted Image

Posted Image





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users