Jump to content


Cars pro EBC4000 inteligentni punjač



66 replies to this topic

#61 Miroslav'91

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 530 posts
  • MestoAleksandrovac-Bg
  • VozimSprint Exactly

Posted 05 February 2017 - 16:52

Po jedna celija je bila ispod minimuma, nisam dolivao sinoc, mrzelo me. Uglavnom, ovaj jedan sam i ja pustio da se puni neko vreme na 6V pa sam uspeo da prebacim na 12V i eno ga sad puni se :D.

#62 Dajteh

    Stari član

  • Senior Members
  • PipPipPipPip
  • 3,934 posts

Posted 24 February 2017 - 23:28

I jel se obistinila moja teza da je bolje nabaviti pravi akumulator nego punjac?

#63 Mario

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 20,727 posts

Posted 25 February 2017 - 07:21

ja sam već navikao da su tvoje teze dobre, samo ako nisu forsirane...

na tvoju nesreću ovo je tema o punjaču, ne o akumulatorima, kod nas je tržište preplavljeno lošim pro kineskim akumulatorima, pa smo morali da kupujemo pro kineske punjače, jer je očigledno da ih žuti proizvode u paru :)

#64 Dajteh

    Stari član

  • Senior Members
  • PipPipPipPip
  • 3,934 posts

Posted 25 February 2017 - 10:24

OK shvatio sam vec da moram samo klimati glavom i potvrdjivati ono sto se kaze, makar to nerijetko bilo i netocno. Mene jos samo zanimaju konkretni rezultati, da nesto novo naucim, mozda konacno postanem skeptik.
Skrecem paznju jer pravi akumulator traje 8 godina (i dalje odlicno radi), i jos je vecinu vremena bio visoko opterecen (xenon 35W). Za razliku od njega mnogi drugi su pali. Inteligentno je nabaviti akumulator s novom tehnologijom.
A punjac ko punjac, ko se vozi vise puta mjesecno od njega nece imati apsolutno nikakve koristi, a ako ima problem onda je on u akumulatoru ili punjenju na skuteru. I ona funkcija ozivljavanja, nece ozivjeti deponij akumulatora.
Zakljucak: nista revolucionarno.

#65 Mario

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 20,727 posts

Posted 25 February 2017 - 11:22

Do istog zakljucka sam i ja dosao u drugoj temi noco genius punjača, imaš prezentovano pa pročitaj..

#66 goggyso

    PureJet je moja misija.

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 7,699 posts
  • MestoSombor
  • Vozimaprilia SR70 PureJet
  • Cilindar:Malossi
  • Auspuh:LeoVince ZXR

Posted 25 February 2017 - 20:12

Ja sam došao do zaključka da je ova sprava iz raja izašla. Spasila mi je akumulator u autu, evo i danas kreše ko nov, koliko god stajao, što ranije nije bio slučaj, dovoljno je bilo da odstoji dve nedelje pa da jedva zavergla. Isto tako sam prijatelju vratio u život aku iz Pia X9 kog je već otpisao i koristio ga ko podmetač od garažnih vrata. Danas je teško doći do kvalitetnog akumulatora, uglavnom su sad svi napravljeni da traju koliko i garancija, onda u smeće. Moj u autu će u Aprilu napuniti 5 godina a garancija je odavno istekla. Odkako ga je pametni "obradio", prosto kao da mu je udahnuo novi život, ne mogu da ga prepoznam. Toliko o tome...
No, svako ima pravo na svoje mišljenje.

#67 Depe

    Uninhibited dating, no boundaries

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 1,239 posts
  • MestoNew York
  • VozimAprilia sr 50 2006.

Posted 25 February 2017 - 20:29

Nije ovaj punjac neka velika magija ali kako treba imati punjac u radionici bolje da bude ovakav smart kojeg mozes i da zaboravis da skines sa akua nego obican bez ikakve kontrole. Evidentno je da ovaj punjac ima dosta prednosti u odnosu na klasican.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока







1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users