Jump to content


cena registracije


102 replies to this topic

#21 Petko

    Član

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 posts
  • MestoObrenovac
  • VozimKeeway matrix,Gilera DNA

Posted 13 March 2013 - 00:03

Jeste

#22 milosh_sp

    Član

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 posts
  • MestoStara Pazova
  • VozimAprilia Sportcity 50 2t

Posted 30 March 2013 - 19:02

Danas produzio registraciju, cena sve zajedno 1970 din, placa se osiguranje, nalepnica i neka taksa, sve u svemu nista mnogo. Napominjem svima da pre nego sto budu radili registraciju da se obavezno raspitaju oko cena, jer variraju u zavisnosti koje vam sve takse napakuju, a ne treba da se sve placaju. Tako npr u AMSS-u trazili su mi preko 4000 din?! za istu stvar. Znaci oprez i nije puno skopo :)

#23 Pita

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 8,124 posts
  • MestoNovi Sad
  • VozimAprilia Sr 70cc

Posted 30 March 2013 - 21:22

ne mogu da verujem da te tako malo izašlo?! i ja sam čuo da će biti nekih 4.000din kad se bude produžavalo...Inače ovo je super cena za godinu dana!!

#24 Nesa BG

    sensei

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 4,745 posts
  • MestoN.Bgd
  • VozimSprint exactly

Posted 30 March 2013 - 22:35

Napisi tacno sta su ti trazili da platis, da znamo da prepoznamo ako hoce da nas oderu. Jel to cena bez tehnickog?

#25 milosh_sp

    Član

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 posts
  • MestoStara Pazova
  • VozimAprilia Sportcity 50 2t

Posted 31 March 2013 - 01:41

Naravno da je ovo super cena za godinu dana voznje. Cena osiguranja je oko 950 din, registraciona nalepnica je 400din ostalo je neka taksa nemam pojma koja, znam sigurno da se na teritoriji opstine Stara Pazova ne placa komunalna taksa, ali taj trosak mozda postoji u nekoj drugoj opstini. Tehnicki pregled nisam platio iako sam vozio skuter na tehnicki jer je on obavezan. Ako smem da reklamiram firmu gde sam to odradio mogu i to da navedem.

#26 Black Adder

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPip
  • 1,859 posts
  • MestoBelgrade
  • VozimKymco People S50 2T, Peugeot Elyseo 2T 70cc. Malaguti Madison S250

Posted 31 March 2013 - 08:49

Na ukupnu cen registracije utiče cena tehničkog pregleda najviše, i mislim da je najskuplji u AMSS-u. Mene je ovogodišnja registracija APrilije Pegaso koštala 15k din a do sad 18k. Ukinute su neke takse tako da je sad povoljnija registracija

#27 cvele

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPipPip
  • 4,962 posts
  • Mestonis
  • Vozimkeewe hurrican

Posted 15 April 2013 - 11:34

http://www.registrac...2005&z=400&s=25

Skoro u dinar moze da se izracuna...mada je uvek pozeljno raspitati se jer dosta njih daje besp. tehnicki uz polisu.

#28 Stex3105

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 577 posts
  • MestoMladenovac
  • VozimDerbi Gp1 racing

Posted 26 May 2013 - 14:15

Ljudi jer mogu ja da vozim sa belim tablicama jos??? Cuo sam da moze samo uz polisu osiguranja i tehnicki pregled da se uradi...Sad sam pricao sa jednim pandurom i on mi kaze da ne mogu tako da moram da imam zute tablice i ostalo sto ide uz to...Ovako mogu da mi pisu kaznu....

#29 Vita010

    Član

  • Members
  • PipPipPip
  • 350 posts
  • MestoPirot
  • VozimPeugeot Elyseo

Posted 26 May 2013 - 15:53

View PostStex3105, on 26 May 2013 - 14:15, said:

Ljudi jer mogu ja da vozim sa belim tablicama jos??? Cuo sam da moze samo uz polisu osiguranja i tehnicki pregled da se uradi...Sad sam pricao sa jednim pandurom i on mi kaze da ne mogu tako da moram da imam zute tablice i ostalo sto ide uz to...Ovako mogu da mi pisu kaznu....
Ma kakve zute tablice, ja vozim na bele i ne planiram da idem na zute...U bilo kom gradu da odem barem ja sto vidim vecinu su stare bele, cak sam par puta video one bela sa crvenom petokrakom :P , koliko znam moze na bele ali uz polisu (ja je nemam)...

#30 cvele

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPipPip
  • 4,962 posts
  • Mestonis
  • Vozimkeewe hurrican

Posted 21 June 2013 - 20:36

Samo da potvrdim da je voznja na "bele'' jos uvek moguca i legalna [ bar u Nisu i siroj okolini].... :) :2i8d4ao: :blink: ....
Pijuckamo pivo pred "zadrugom" kolege sa posla i ja a par metara od nas Apriia 750 ?? i drug policajac cekaju u "ladovini" ko ce da se zaje** i prodje na "mesano" svetlo...Reko ajd da iskoristim priliku i priupitam ga sta sa registracijom i novim tablicama...Popricasmo malo i njegov najbitniji odgovor je bio "da je zakon nedorecen i da ispada da su se zaje**** oni sto su registrovali po novom ..." ... do daljnjeg niko od njih ne dira i "juri" stare tablice a bice medijski propraceno kad bude zakon 100% stupio na snagu ...
U to ime -ziveli....

#31 Mikac93

    Član

  • Members
  • PipPipPip
  • 1,554 posts
  • MestoSombor
  • VozimSprint Exactly

Posted 21 June 2013 - 22:51

Sve je to deo politike,nekom politicaru se diglo,i trebalo mu para da ode na Havaje,pa ajmo zajebi malo zakon i sisaj ovce...

Edited by Mikac93, 21 June 2013 - 22:51.


#32 Sloba15

    Član

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 posts
  • MestoNovi Sad
  • VozimSprint Exactly

Posted 21 June 2013 - 23:27

Drugara u Novom Sadu su zaustavili i skinuli mi tablicu sa skutera jer kao nije registrovan skuter(belu tablicu je imao)

#33 Petko

    Član

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 posts
  • MestoObrenovac
  • VozimKeeway matrix,Gilera DNA

Posted 21 June 2013 - 23:32

Meni je danas u Beogradu,na Adi policajac na motoru rekao da moramo svi da imamo zute tablice,ne zna se ko koga :)

#34 Nesa BG

    sensei

  • VIP
  • PipPipPipPip
  • 4,745 posts
  • MestoN.Bgd
  • VozimSprint exactly

Posted 22 June 2013 - 00:36

Ja moram da idem u ponedeljak da regujem skut. Istekla mi registracija 18. Ako budem morao da ga prebacujem na A1 i belu tablu necu ga ni regovati ove godine. Ionako nemam vremena da ga fino nastelujem tako da nece ni biti neke voznje ove godine.

#35 zilke17

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 1,566 posts
  • MestoOdzaci
  • VozimYamaha Aerox Rossi Replica

Posted 22 June 2013 - 10:39

sve zavisi samo od tehnickog, ako oni hoce da daju potvrdu da je u pitanju moped sve bude u redu... ja sam mesec dana trazio takav tehnicki i na kraju dobio... a verujte ni u SUPu ne znaju sta da rade, samo papir gledaju koji doneses i to je to...

#36 Alexandar :D

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 738 posts
  • MestoPancevo
  • VozimV-Max 1200ccm

Posted 15 July 2013 - 04:44

Malo da uradim update.

Preveo sam Kymco na sebe zvanicno.

Cene su ovakve :

5700 din je kod mene ovde da se sve zavrsi.Dakle tablica,nalepnica,tehnicki i ostale peripetije.
1100 din je kupoprodajni ugovor.
Vracanje tablice je besplatno.

Sve zajedno ~ 6800 din + neki dinar gore za gorivo neke fotokopije itd.

Nije mi bilo tesko pa sam pitao koliko bi bila registracija tj produzenje sa nalepnicom tipa kao da sada produzavam umesto sto prevodim na sebe.Cena je 3100 din... Nije puno,a nije ni malo.
No verujem da cene variraju od kuce do kuce u zavinosti od cene tehnickog i ostalih usluga.
Konkretno obaveze prema drzavi su 2700din + tehnicki + provizija banke.Dakle iako se ne plati negde tehnicki bolji sam za 400/500 din.
Tako da za obnovu registracije planirajte izmedju 2500 do 3000 din.

#37 niksa

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 309 posts
  • MestoSombor
  • VozimPulser 125 i jos par komada

Posted 16 July 2013 - 12:08

Stvarno igra veliku razliku od kuce do kuce gde se registruje. Ja sam produzavao za APN-6 registraciju i izaslo me je 2050din, znaci tehnicki, polisa, nalepnica.

#38 DRAGANCE

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 412 posts
  • Mestobeograd
  • Vozimbaotian 50 RS limited edition

Posted 16 July 2013 - 15:24

neki dan registrovao baotiana , tehnicki pregled 1000 din i sve u mup-u jos 2000 , znaci ukupno 3000 din

ps: u pitanju je produzenje registracije , znaci prosle godine je registrovan na nove table

Edited by DRAGANCE, 16 July 2013 - 15:26.


#39 niksa

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 309 posts
  • MestoSombor
  • VozimPulser 125 i jos par komada

Posted 16 July 2013 - 15:53

Kod nas je tehnicki 600din, polisa 900din, i nalepnica 400din, ostalih 150 din je ostalo u agenciji, za proviziju i ostalo.

#40 Alexandar :D

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 738 posts
  • MestoPancevo
  • VozimV-Max 1200ccm

Posted 16 July 2013 - 16:45

Niksa ae sad lepo ti nama reci koje ti je godiste APN ?





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users