Jump to content


Gilera runner 50cc 2003 god projekt



624 replies to this topic

#41 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 11 May 2013 - 10:24

Imam slika na iphone a nemam kompic ovdje evo danas cu uslikat dosta slika kad bude masina na motoru i prvo paljene isto pa kad se vratim kuci onda cu to sve stavit tu,jer ne mogu postavit slike s iphona ovdje neman opciju tu,danas cu slikat nekoliko slika,bas idem kasnije po plastike kao sa avatara bi trebale bit crna mat i ovakve felge samo su mi za nijansu svijetlije ali lijepo izgledaju,igrat ce se on meni se ne zuri moze se igrat do 7 mj kad ja budem opet na godisnjem samo da ja njega danas cujem kako radi :D i bacim jedan djir

#42 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 12 May 2013 - 15:14

Pozdrav ekipa,jucer sam ga probao bit ce pitanja da mi pomognete oko sitnica,veceras cu staviti slike ovdje i video kako radi i kako vozi,pa da cujem vase savjete sve cu napisati sto se promijenilo na njemu tako cete mozda brze dati odgovor sta mu treba da se brzo usteluje pozdrav zoran

#43 cvele

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPipPip
  • 4,962 posts
  • Mestonis
  • Vozimkeewe hurrican

Posted 12 May 2013 - 15:16

Ajde Zoki cekamo video :D

#44 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 12 May 2013 - 19:20

Evo me jos malo pa u becu za 3 ure cu stavit slike i video :) pa mi onda mozete savjetovat moram jos uzeti sitnica nekih,kasnije ce biti postavljeno slike i video pozdrav

#45 Pita

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 8,124 posts
  • MestoNovi Sad
  • VozimAprilia Sr 70cc

Posted 12 May 2013 - 19:25

View Postzoran_28, on 12 May 2013 - 19:20, said:

Evo me jos malo pa u becu za 3 ure cu stavit slike i video :) pa mi onda mozete savjetovat moram jos uzeti sitnica nekih,kasnije ce biti postavljeno slike i video pozdrav

ajde ajde bokte ko da premijeru novog skutera očekujemo, pa to su najave danima unazad!! Nemoj samo da ne bude ništa od slika na kraju :)

#46 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 12 May 2013 - 19:48

Bice slika dosta...jer ovo sam bia doma u splitu a zivim u austriji pa smo sklapali par dana,ceka sam radillicu iz njemacke 5 dana dosla je u petak zato sam tako dugo ceka da se slozi masina uskoro dolaze slike bez brige :)

#47 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 07:21

dobro jutro evo slika :ziveli:

Attached Files



#48 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 07:23

prve 4 slike tu su dellorto 21 carburator,radilica stage6 hpc i plastike koje su bile gotove s pituravanja,ovdje isto tako plastike nadam se da vam je dobra kombinacija boja zoki

Attached Files



#49 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 07:26

ovo je kad smo ga sastavljali,i jos ce mi moj prijatelj ovako bez plastika na car wash cijelog ga oprat da ocisti cijelu ramu i sve sto je na njemu necisto,tako da mozemo samo slagat poslije plastike na njemu...

Attached Files



#50 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 07:34

jos imam postaviti dva video to cu probati veceras jer su mi veliki pa moram vidjeti nekako smanjiti da mogu ovdje staviti,sto vam se cini zasada?pozz

Edited by zoran_28, 13 May 2013 - 07:37.


#51 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 14:46

Setup : stage 6 mk2,dellorto 21mm,radilica hpc stage6,variomat malossi multuvar 2000,remen malossi,kuplung delta clutch......sada imam za kuplung iman posebno federe koje idu,na njemu su standarni,i dizna je 85 i opet ga gusi,svicica je champion,mozda trebam ngk svicicu,pomozite sa savjetima,jos ce doc prijenos malossi duzi, kojei usisne lamele koje da uzmem?

#52 zilke17

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 1,567 posts
  • MestoOdzaci
  • VozimYamaha Aerox Rossi Replica

Posted 13 May 2013 - 15:28

auuu odlicna je boja, ekstra odradjeno! o setupu ne treba nista vise ni pricati, kad nastelujes i razredis bice kao metak...

#53 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 15:34

Hvala puno,samo moram jos pitati za savjete ima jos nekih sitnica koje moram kupiti npr:prijenos,usisne lamele,ngk svijecica,e13 sportski filter jer imam stage6 veliki pa mi ne odgovara i ne znam koje dizne da uzmem m5 100-122 sada je na njemu 85 i ne ide bas,ima toga samo trebam pomoc da to uradim kako treba ...

#54 Pita

    Osnivač foruma

  • Administrators
  • 8,124 posts
  • MestoNovi Sad
  • VozimAprilia Sr 70cc

Posted 13 May 2013 - 19:13

pa ako se guši onda stavljaj veću diznu i to ne 2 broja nego odmah probaj sa 110 pa ćeš spuštati polako do one prave!!
tu smo da ti pomognemo ali ja sam stekao utisak da imaš majstora koji će sve to odraditi...

#55 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 19:17

Imam majstora ali ja zivim u becu a motor se radi u splitu,i doli nema velikih dizni samo do 90,zato i jesam tu na ovom forumu sa savjete i da i ja malo vise znam o ovome zanimljivo je....samo doli nema nekoh dijelova pa moram ovdje narucit pa poslati dolje

#56 cvele

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPipPip
  • 4,962 posts
  • Mestonis
  • Vozimkeewe hurrican

Posted 13 May 2013 - 21:44

Ajd da ovde polemisemo a ne na PM....saveti za ovakav setup su vrlo nezgodni jer je jak i treba se "muski" posvetiti stelovanju a svaka greska u postavci [ narocito karba] moze skupo da kosta...
-koje obrtaje trebas na s6 r uz r1200...po testovima oko 12500-13500 i te obrtaje treba da "gadjas" kod stelovanja variomata..i to ne moze niko da ti kaze tacno,moras da osetis na kojim obrtajima ima najvecu snagu i najbolje ubrzava...
- dell21- koja ti je igla u njemu ?? vrlo bitna stvar jer ti treba ostrija tipa w16 uz malossi e13...dizna ko sto Pita kaze bar 110 ali to mora da se proba i proba ...i tu ne sve da bude greske-uvek se ide od vece prema manjoj dizni...kad prestane da trokira na full gasu i pocne da "rezi" -blizu si ...
-oko rolnica u multivaru isti problem...najbolje kupiti rolnice za stelovanje,mnogo je jeftinije ... stavi najtrdju centralnu iz malossi pakovanja ali kad stigne produzenje onda opet ide stel...
-svecica -ngk- 9-ka , moja preporuka kod stelovanja br9eg ...
-usise lamelice samo neka su karbonske,kasnije mozes i ceo usis da poboljsas kupovinom boljeg..
-oko delte i njenog stelovanja nemam iskustva ali trebace ti sigurno preko 9000+ za dobar start...

#57 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 22:13

Ima tu dosta za igrat se,nadam se da cu uspijet to napraviti do kraja 6 mj sada moram naruciti ostale sitnice imam sada standarne federe na kuplungu a sada sam uzea malossi koje treba staviti mozda crvene?i cudi me kako nisam dobio brtvu sa auspuhom,gdje to mogu nabavit od stage 6 r1200?hvala

#58 cvele

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPipPip
  • 4,962 posts
  • Mestonis
  • Vozimkeewe hurrican

Posted 13 May 2013 - 22:34

Ove opruge su ti obavezne...
https://www.scooter-...tch-Racing.html
Za dihtung nisam siguran koji i kakvog oblika uopste staje u izduv...da ne ide onaj alu prsten koji dolazi uz kit ??

#59 zoran_28

    Član

  • Normal Members
  • PipPipPip
  • 354 posts

Posted 13 May 2013 - 22:52

Hm alu prsten e nisam siguran jesam to vidia morat cu to pitat ovog koji mi sastavlja skuter jel to vidia di,jer smo trazili i nista nismo nasli,zvono da i ne uzimam moze standarno ostat,od njega nema neke koristi jel tako?

Ovo sam uzea te opruge posebno platia sam oko 15 eu malosii koje da stavim ?sada su standarne na njemu ...

#60 cvele

    Osnivač foruma

  • Founder
  • PipPipPipPip
  • 4,962 posts
  • Mestonis
  • Vozimkeewe hurrican

Posted 13 May 2013 - 23:04

Ako nema prstena moze bilo koji odgovarajuci dihtung za piaggio cilindar.

http://www.scooter-c...USPUFF_DICHTUNG
Oko opruga ...i to moras da probas a evo kako ti opruge idu po jacini...za deltu su ove levo...
http://forum.pyrothe...opruge-kvacila/





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users


  • Google